دیجیتال مارکتینگ

۷ دلیلی که کسب و کار شما به طراحی وب سایت نیاز دارد

طراحی وب سایت در یزد
طراحی وب سایت در یزد

۷ دلیل  موجه برای اینکه کسب و کار شما به طراحی وب سایت نیاز دارد

بازاریابی دیجیتالی  با طراحی  وب سایت آغاز می شود. اگر این جمله برای متقاعد کردن شما کافی نیست، در اینجا هفت دلیل موجه برای متقاعد کردن شما در مورد اینکه نیاز به طراحی وب سایت دارید بیان شده است:

دلیل اول : طراحی وب سایت باعث می شود ۳۰ درصد بیشتر مردم با کسب و کار شما آشنا شوند.

وب سایت سیستمی درجه یک برای بازاریابی کسب و کار شما می باشد. زیرا ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم. اکثر مردم بیشترین زمان  خود را در هفته به صورت آنلاین صرف می کنند و در موبایل های همراه خود تا پنج ساعت در روز سرگرم هستند. در حال حاضر،  مصرف کنندگان انتظار دارند شرکت های تولیدی، پخش کننده ها و فروشگاه های مواد غذایی و همه ی کسب و کار های موجود حضور آنلاین (وب سایتی متناسب با کسب و کارشان داشته باشند) داشته باشند.

دلیل دوم : طراحی وب سایت با رعایت اصول سئو باعث می شود کسب و کار شما زودتر در دسترس کاربران و مشتریان قرار بگیرد زیرا مردم در حال جستجوی کسب و کار  شما به صورت آنلاین هستند.

یکی از مزایای داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای کوچک، این است که جایی حضور داشته باشند که در آن مصرف کنندگان آنها حضور دارند(یعنی حضور در اینترنت). دلیل این که بسیاری از شرکت ها روی داشتن وب سایت با سئو مناسب سرمایه گذاری می کنند این است که: ۹۷ درصد از مردم برای پیدا کردن یک کسب و کار محلی به اینترنت می روند و ۹۳ درصد از تجارب آنلاین با موتور جستجو آغاز می شود. باور کنید یا نه، ۳.۵ میلیارد جستجو در Google در روز وجود دارد، و در این لحظه، کسی در منطقه شما آنلاین است و برای خدمات دقیقا عین خدمات شما جستجو می کند. حدس بزنید چه کسب و کاری را پیدا می کند که به او خدمات بدهد؟مطمئنا شما نیستید. چون شما وب سایتی ندارید.

کلمات کلیدی در افزایش رتبه گوگل (سئو) مهم‌ترین عامل بهینه‌سازی در همه موتورهای جستجو به حساب می‌آیند. راه‌های متعددی برای انتخاب درست کلمه کلیدی وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها فهمید چه کلماتی بیشترین بازدید را دارد، یا چه کلماتی برای موتور جستجو محبوبیت بالایی دارد. اگر روی بهینه سازی  سایتتان برای موتور های جستجو مثل گوگل کار کنید می توانید روز به روز جذب مشتری را از راه اینترنت افزایش دهید.

دلیل سوم: اکثر مصرف کنندگان برای پیدا کردن کسب و کاری که بخواهند از آن محصول مورد نظرشان را تهیه کنند و با آن ارتباط برقرار کنند دراینترنت به جستجو می پردازند.

طبق تحقیقات LSA انجام شده ۶۳ درصد از مصرف کنندگان عمدتا از وب سایت شرکت برای یافتن و مشارکت با کسب و کار استفاده می کنند. یکی دیگر از دلایل قانع کننده ای که کسب و کار شما نیاز به یک وب سایت دارد؟ تحقیقات توسط YellowPages و LSA   نشان می دهد که به طور متوسط ​​مصرف کنندگان قبل از تصمیم گیری برای  خرید شخصی  تقریبا سه منبع را در نظر می گیرند و مطمئنا اگر کسب و کارهایی وب سایت نداشته باشند از این ۳۰درصد محروم می شوند.

دلیل چهارم : طراحی وب سایت با رعایت اصول بازاریابی محتوایی باعث می شود معاملات تجاری بهتری داشته باشید.

اکثر شرکت هایی که وب سایت ندارند صنعتشان آنلاین نیست. ما این را بیشتر از صاحبان کسب و کار در B2B، صنعت و صنایع تولیدی می شنویم. ۷۵ درصد از خریداران B2B می گویند که محتوای دیجیتالی در وب سایت ها به طور قابل توجهی بر تصمیم خرید آنها تأثیر می گذارد و ۶۲ درصد از آنها می توانند معیارهای انتخاب خرید خود را بر اساس محتوای دیجیتال وب سایت تکمیل کنند.​​خریدار B2B تا قبل از برقراری ارتباط با یک وب سایتی که محصولی را می فروشد، به طور متوسط ​​۱۲ جستجو در اینترنت انجام می دهد و قبل از اینکه آنها با نماینده فروش صحبت کنند، ۵۷ درصد از روند خرید را انجام می دهند. حتی برای شرکت های صنعتی و تولیدی، ۶۷ درصد از خرید ها تحت تاثیر دیجیتال قرار دارند. نه تنها این، بلکه نیمی از مشتریان B2B هم اکنون انتظار دارند وبسایت تامین کننده یک کانال مفید باشد.

با تولید محتوای یکتا مشتریان، شما را به عنوان یه منبع معتبر می شناسند! این امر به برند سازی شما نیز کمک می کند.زیرا با نشر محتوای مختلف بیشتر در ذهن ها حک می گردید. همچنینوفاداری مشتریان را به دنبال دارد. افرادی که از محتواهای تولید شده توسط سایت شما بهره ببرند به شما وفادار خواهند بود و شما را اولویت انتخاب خود قرار میدهند. خلق محتوای مناسب باعث می شود فروش شما نیز بیشتر شود زیرا شما یک وب سایت مرجع شناخته می شوید و ترافیک ورودی باعث بالا رفتن میزان درآمدتان شود.

دلیل پنجم: طراحی وب سایت با گرافیک حرفه ای باعث می شود ۷۵درصد  مصرف کنندگان با بررسی نوع طراحی بیشتر به شما اعتماد می کنند.

نداشتن وب سایت باعث می شود مصرف کنندگان به شما کمتر اعتماد کنند. در واقع، در سال ۲۰۱۸، ۷۵ درصد از مردم به تصمیم گیری درباره اعتبار شرکت بر اساس طراحی وبسایت اعتراف می کنند. مطمئنا مردم با شرکتی که بیشتر به آن اعتماد دارند وارد معامله می شوند و یک وب سایت اولین جایی می باشد که آنها برای بررسی اعتبارنامه ها، تجربه ها و جوایز شما مراجعه می کنند.

مراقب باشید، اگر طراحی وب سایت شما خوب نباشد و طبق استاندارد های روز نباشد نتیجه عکس را برای کسب و کار شما به همراه دارد. شما ۱۰ ثانیه  زمان دارید برای اینکه  روی بازدیدکنندگان  وبسایتتان اثر بگذارید  و خود را به آنها معرفی کنید و به آنها بگویید که آنها از وب سایت و شرکت شما چه خدماتی را  دریافت خواهند کرد. پس از این ۱۰ثانیه (و حتی  گاهی مواقع زودتر)، آنها سایت را ترک خواهند کرد.

دلیل ششم: شما نیاز دارید به اینکه به پرسش های اساسی درمورد کسب و کارتان  پاسخ سریع بدهید.

این به خصوص برای شرکت های B2B صادق است. افراد زمانی که می خواهند چیزی را بدانند و یا کاری انجام دهند، از وبسایت شما بازدید می کنند. همچنین آنها انتظار دارند  فورا به خواسته اشان  برسند، یعنی بازدید کننده باید بتواند در عرض سه ثانیه پس از فرود در وب سایت شما به سه سوال پاسخ دهد:

شما چه کسی هستید؟

چه کاری انجام میدهید؟

چگونه با شما تماس بگیرد؟

ما در دوره کنونی زندگی می کنیم، زمانی که مصرف کنندگان دسترسی سریع به اطلاعات را می خواهند. به این معنی که وب سایت شما باید پاسخ هر یک از سوالات بالا را بدهد بدون اینکه کاربر به پایین صفحه اسکرول کند.

دلیل هفتم: رسانه های اجتماعی تاریخ انقضا دارند و بازگشت همه به سوی وب سایت است.

بنابراین، شما فکر می کنید که به طراحی وب سایت نیاز ندارید زیرا شما در اینستاگرام یا فیس بوک یا تلگرام و دیگر رسانه ها هستید. همه کسب و کار ها  با وجود اینکه دارای پیج های رسانه های اجتماعی مختلف هستند. وب سایت نیز باید داشته باشند و مطالب و موضوعات اصلی را در وب سایتشان انتشار دهند. زیرا وب سایت یک منبع مورد اعتماد است.

حدس بزنید چرا؟

برای اینکه مدیریت ارتباط با مشتری در پلت فرم ها (رسانه های اجتماعی )سخت تر می شود. نکته آخر: در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷  مردم ۵۰ میلیون ساعت کمتر در پلت فرم های اجتماعی زمان خود را صرف کرده اند.در حالی که رسانه های اجتماعی می توانند به رشد تجارت شما کمک کنند، از آنها به عنوان کانال بازاریابی و افزایش قیف مشتریان استفاده کنید ولی در آینده به عنوان تنها راه جذب مشتری نمی توان بر روی آنها تکیه کنید.

تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ مازاریت  در سطح استان یزد و شهرستان ها  جهت ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی و طراحی وب سایت همراه شماست.

جهت درخواست مشاوره ارسال عدد ۲ به ۰۹۱۶۲۵۱۰۰۲۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *